Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Павільйони для басейнів та накриття для басейнів від Albion. Купити павільйон для басейну у Дніпрі

Павільйони для басейнів – бездоганний захист Вашого басейну. Albion є лідером у виробництві даної продукції: павільйони для басейнів, накриття для басейнів, павільйони для гідромасажних басейнів. Павільйони для басейнів представлені не тільки стандартними моделями, а й також Ви можете купити павільйон для басейну у Дніпрі за індивідуальним проектом, в залежності від виду басейну.

Бренд Albion пропонує купити павільйон для басейну в м. Дніпро для надійного захисту Вашого басейну від різних видів забруднень і для можливості використовувати басейн при будь-якій погоді.

Конструкція накриття для басейнів має розсувний каркас, який встановлюється по периметру чаші. Опорні профілі накриття для басейнів виготовляються з алюмінієвого сплаву високої якості, а прозорі панелі – з полікарбонату. Завдяки технології виготовлення, павільйони для басейнів стійкі до тиску, якому піддаються при експлуатації, а також стійкі до негативного впливу клімату.

Павільйони для басейнів, завдяки формі, складаються телескопічно під один модуль. Це дозволяє легко перетворити закритий басейн у відкритий і насолоджуватися купанням під сонцем. Дизайн накриття для басейнів надає гармонійний і довершений вигляд басейну.

Якщо Ви зважилися купити павільйон для басейну у Дніпрі, то фахівці компанії запропонують Вам оптимальне цінове рішення, а також допоможуть з вибором оптимальної конструкції павільйону. Ми рекомендуємо купити павільйон для басейну у Дніпрі власникам басейнів на відкритому повітрі.

Павільйони для басейнів мають такі переваги:

  • Дозволяють максимально продовжити сезон купання;
  • Приносять задоволення і радість від купання при будь-якій погоді;
  • Зменшуються витрати на утримання басейну;
  • Забезпечують чистоту басейну, захищаючи воду від різного роду забруднень;
  • Забезпечують безпеку дітей від випадкового падіння у воду;
  • Шляхом сонячного тепла, підтримують комфортну температуру всередині павільйону.

Серед видів павільйонів Albion пропонує: Klasik, Klasik Smart, Klasik Clear, Casablanca, Casablanca Infiniti, Casablanca Infinity EVO, Monaco, Monaco Future, Dallas, Dallas Clear, Dallas spa.

Павільйони для басейнів від бренду Albion відповідають усім нормам та вимогам безпеки ЄС.

Купити павільйон для басейну у Дніпрі й отримати додаткову інформацію можна використавши сторінки «Контакти» і «Зворотній зв’язок» або перейшовши на наш основний сайт www.albion.ua.