Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Дізнайтесь про весь асортимент Albion, щоб купити обладнання для басейнів у Дніпрі

Басейн – це унікальна можливість відпочити, одночасно покращуючи своє здоров’я. Уже вирішили, який саме басейн бажаєте, але не можете визначитись серед широкого вибору обладнання? Рекомендуємо ознайомитись із продукцією Albion та обрати, яке саме купити обладнання для басейнів у Дніпрі. У фірмовому магазині Floker Ви можете купити все необхідне для басейну. У нас Ви зможете купити обладнання для басейнів у Дніпрі, придбати аксесуари для комфортного відпочинку у басейні, замовити хімію для очищення води у басейні, а також підібрати матеріал для оформлення пляжної зони.

Головною умовою для правильного функціонування басейну є очищення води або її фільтрація. Щоб забезпечити приємний відпочинок у прозорій воді, необхідно встановити фільтраційну установку, яка забезпечить очищення води у басейні від комах, листя, ґрунту та піску, а також інших механічних забруднень. А для знищення бруду на стінках, рекомендуємо обрати водний пилосос (робот-пилосос, напівавтоматичний чи ручний пилосос), що очищує стінки та дно басейну від бактерій.

Відпочивати у басейні незалежно від погодних умов здається Вам неможливим? Власникам басейнів доречно придбати для басейну тепловий насос. Дане обладнання підтримує оптимальну температуру води у басейні. Завдяки простоті використання та обслуговування, тепловий насос здійснює підігрів води в автоматичному режимі та стане для Вас незамінним устаткуванням.

Завдяки протитечії, мрія про запливи на довгі дистанції у басейні невеликих розмірів, буде реальністю. Вищезгаданий атракціон для басейнів допоможе тримати м’язи у формі, виконуючи фізичні вправи у воді.

Серед необхідного обладнання, яке робить плавання у басейні безпечним, варто виділити станції для очищення води у басейні. Аби використання дезинфікуючих засобів було якомога ефективнішим, не завадить обрати автоматичну станцію дозування хімію Aseko. Обладнання в автоматичному режимі вимірює усі хімічні показники та додає хлор чи інші дезинфікуючі засоби. Завдяки Aseko, Ви значно зекономите свої кошти та час на догляд за басейном.

Препарати зі вмістом хлору являють собою ефективні засоби для очищення води у басейні. Хімія для комплексної та шокової терапії допомагає позбутися шкідливих вірусів та мікроорганізмів. Для підняття або зниження рівня pH рекомендуємо обрати спеціальні засоби, що не викликають реакції навіть в осіб із чутливою шкірою. Флокулянти захистять від помутніння чи позеленіння води у басейні, а безпеку від водоростей гарантують альгіциди. Використання тестерів та реагентів дозволить підтримувати оптимальну прозорість та чистоту води у басейні на належному рівні.

Для максимальної релаксації, радимо купити обладнання для басейнів у Дніпрі у фірмовому магазині Floker, а також придбати аксесуари для басейну, що вагомо покращать рівень Вашого відпочинку у басейні. Серед широкого асортименту Ви можете замовити:

  • драбину для спуску у басейн із нержавіючої сталі;
  • галогенні прожектори;
  • LED лампи для підводного освітлення;
  • сигналізацію, що потурбується про безпеку басейну від непроханих гостів.

Це та інше обладнання створить комфортні умови для проведення активного відпочинку у басейні, навіть у вечірній час.

Ви уже обрали усе необхідне та додаткове обладнання для басейну? Тепер рекомендуємо створити неординарний та стильний дизайн Вашого басейну та території за його межами. Саме матеріал для оформлення пляжної зони підкреслить особливий смак замовника. Наприклад, терасна дошка, що імітує натуральне дерево, підійде тим, хто надає перевагу природним елементам у дизайні.

Безшовний кам’яний килим KAMFIX підійде для оформлення не тільки прилеглої зони навколо басейну, а й для декору альтанок, доріжок саду чи двору, терас та балконів. Для переливних басейнів Albion пропонує решітку із натурального грецького каменю MARMARINI, а для скімерних варто обрати бортовий камінь PIERRA. Придбати матеріали для дизайну басейну можна у фірмовому магазині Floker, який знаходиться на представництві компанії у місті Дніпро (Дніпропетровськ).