Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Побудувати басейн вдома або басейн для дачі вигідно з Albion. Поліпропіленові басейни під ключ у Дніпрі

Ви хочете побудувати басейн дома у Дніпрі, але не знаєте який басейн вибрати? Albion пропонує широкий виробничий ряд басейнів для плавання різноманітних моделей.

Ми допоможемо Вам побудувати басейн дома у Дніпрі, підібрати модель, розповімо про переваги різних видів басейнів, а головне – врахуємо ваші побажання і можливості. Завдяки власному виробництву, ми пропонуємо басейни під ключ за приємними цінами.

Також компанією здійснюється будівництво басейнів у Дніпрі всіх виробничих технологій:

  • Переливні поліпропіленові басейни;
  • Скімерні поліпропіленові басейни;
  • Басейни серійного виробництва Econ pools;
  • Luxury pools – басейни преміум класу;
  • Басейни під ключ.

Поліпропіленові басейни Albion виготовляються з екологічно чистого та теплоізоляційного матеріалу, який відрізняється високою якістю і витривалістю.

Поліпропілен від Albion запатентований нами інноваційний матеріал для басейнів, розроблений технологами бренду Albion. Поліпропіленові басейни, виготовлені з даного матеріалу, володіють високою стійкістю до механічних пошкоджень та до впливу температури від -50 до +70°C.

Побудувати басейн для дачі у Дніпрі з поліпропілену – це ідеальне рішення! Матеріал дозволяє виготовляти басейни за індивідуальним замовленням, бажаного розміру, форми, глибини чаші й комплектації, в короткі терміни за прийнятною ціною.

У поліпропіленові басейни можна встановлювати для більш зручного спуску сходи, а протитечія та масажні форсунки перетворять Ваш басейн вдома в маленький курорт.

Басейн для дому Albion надається в повній комплектації, і є найбільш досконалим якщо порівнювати з іншими типами басейнів. Такий басейн для дачі буде радувати Вас багато років, а виняткові властивості матеріалу дають можливість експлуатувати басейн без додаткових витрат на його утримання.

Бренд Albion надає можливість замовити будівництво басейнів у Дніпрі. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про продукцію компанії, Вам потрібно зв’язатися з представниками компанії в Дніпрі, скориставшись «Контакти» і «Зворотній зв’язок», або відвідавши наш головний сайт – www.albion.ua.