Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Купити басейн у Дніпрі. Будівництво басейнів та продаж басейнів від Albion

Якщо у Вас виникла ідея побудувати басейн у Дніпрі або купити басейн Дніпрі, бренд Albion завжди до Ваших послуг. Завдяки власному виробництву, при будівництві басейну в Дніпрі, ми реалізуємо Ваші ідеї та побажання. Наші басейни подарують багато радості, як Вам так і всій Вашій родині.

Albion – це продаж басейнів і якісне будівництво басейнів у Дніпропетровську (Дніпро). Багаторічний досвід роботи й використання передових технологій, дозволяють швидко та якісно виконати будівництво басейнів під ключ. Будівництво басейнів ведеться з урахуванням всіх вимог безпеки й побажань клієнтів, а також, враховуючи територіальні можливості розміщення басейну.

Басейн – це гідна прикраса двору або інтер’єру, що підкреслює статус його власника.

Продаж басейнів у м. Дніпро – це тільки один із напрямків діяльності нашої компанії. Також бренд Albion реалізує такі види продукції, як:

 • Павільйони для басейнів;
 • Обладнання для басейнів;
 • Спа басейни;
 • Установки біологічного очищення побутових та промислових стоків.

Вся продукція компанії сертифікована і виготовлена з безпечних і екологічно чистих матеріалів.

Серед широкого вибору поліпропіленових басейнів є два основні типи: скімерні поліпропіленові басейни або переливні поліпропіленові басейни. Вам здається, що мрія про басейн є надто дорогою? Саме для Вас басейни серійного виробництва Econ pools. А для тих, хто у першу чергу цінує безперечний стиль та бажає підкреслити свій статус, підійдуть басейни преміум класу Luxury pools.

На сьогодні, купити басейн у м. Дніпро або зробити замовлення на будівництво басейнів у Дніпрі, не потребує багато зусиль. З брендом Albion продаж басейнів та будівництво басейнів у Дніпрі й в інших регіонах України здійснюється згідно всіх прийнятих норм і побажань клієнта. Необхідну інформацію про продукцію Вам нададуть у представництві компанії в Дніпрі, а також у Вас є можливість отримати кваліфіковану допомогу на всіх етапах роботи.

Якщо Вас цікавить більш детальна інформація, як купити басейн, зв’яжіться з нами через «Контакти» та через «Зворотній зв’язок», або ж перейдіть на головний сайт – www.albion.ua.